WCZYTYWANIE

Wpisz aby wyszukać

Oleśnica lepsza w meczu na szczycie

III, IV LIGA, OKRĘGÓWKA W LIDZE

Spotkanie faworytów do awansu zakończyło się minimalnym zwycięstwem Pogoni Oleśnica, choć Barycz Sułów łatwo nie oddała punktów.

Pełen emocji był mecz w Kobierzycach. Do 70 minuty Wiwa Goszcz spokojnie po trafieniach Żaka i Wojciechowskiego punktowała gospodarzy i prowadząc 2:0 była już blisko… Wtedy gola kontaktowego zdobył Tomasz Lisicki, potem trafienie Prokopa oraz w 93 minucie Bagińskiego i Kobierzyce wróciły z dalekiej podróży. Równie zacięte było spotkanie Orła z Polonią. W dolnych rejonach tabeli cenne punkty zdobyły Laskowice, Żórawina i Międzybórz. W spotkaniu outsiderów Strzelinianka zdecydowanie pokonała Energetyka Siechnice. Kto wie czy te trzy punkty nie dadzą Strzelinowi motywacji do mocnej pracy w przerwie zimowej, aby ta ekipa wiosną podjęła walkę o utrzymanie.

Kolektyw Radwanice 1-2 KS Żórawina
Wyrównany mecz. Patryk Kabaja w doliczonym czasie gry dobił gospodarzy.

GKS Kobierzyce 3-2 Wiwa Goszcz
Horror w Kobierzycach…

Galakticos Solna 0-2 Zachód Sobótka
Solna była zdecydowanym faworytem, ale… nazwiska nie grają.

Barycz Sułów 0-1 Pogoń Oleśnica
Oleśnica mocno zmierza do czwartej ligi.

Czarni JelczLaskowice 5-0 Parasol Wrocław
Parasol rozbity. Ważne punkty dla Laskowic.

Orzeł Pawłowice 3-2 Polonia Środa Śląska
Twarda walka, gospodarze kilka minut przed końcem zdobyli trzeciego gola.

Zenit Międzybórz 2-0 Odra Malczyce
Dla trafienia Szymona Rusieckiego dały trzy punkty gospodarzom.

Strzelinianka 4-2 Energetyk Siechnice

Na tym meczu była redakcja Dolnośląskiej Piłki, więc strzelinianie mogą dzięki temu zobaczyć poniżej, aż trzy swoje gole.