WCZYTYWANIE

Wpisz aby wyszukać

Kto wygra?

EX, I, II, PP W LIDZE

Kto wygra?

Fortuna 1 Liga wybiera Piłkarza Marca. Nemanja Mijusković wśród nominowanych
Fortuna 1 Liga kontynuuje plebiscyt na Piłkarza Miesiąca, który wyłoniony zostanie w drodze głosowania kibiców i panelu ekspertów. Laureat nagrody będzie mógł wskazać cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek przekaże 10 000 zł. Wśród nominowanych znaleźli się piłkarze Arki Gdynia, Chrobrego Głogów, Miedzi Legnica, Zagłębia Sosnowiec i Sandecji Nowy Sącz.

O miano Piłkarza Marca (liczona jest również pierwsza wiosenna kolejka) powalczą:

◦ Adam Deja, Arka Gdynia
◦ Rafał Leszczyński, Chrobry Głogów
◦ Nemanja Mijusković, Miedź Legnica
◦ Szymon Sobczak, Zagłębie Sosnowiec
◦ Łukasz Zjawiński, Sandecja Nowy Sącz

Kibice mogą oddać głos na swojego faworyta do poniedziałku (28 marca) na oficjalnej stronie Fortuna 1 Ligi na portalu Facebook (https://www.facebook.com/1liga.org). W tym czasie swoich kandydatów wskaże też panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Zwycięzca głosowania kibiców otrzyma 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte będzie 1 punkt. Piłkarzem Marca zostanie zawodnik, który uzyska najwięcej punktów spośród nominowanych, a jego ogłoszenie nastąpi w środę 30 marca.

Głosowanie na Piłkarza Miesiąca będzie uzupełnieniem innych akcji CSR-owych zainicjowanych przez Fortunę: #FortunaGdyPełnaTrybuna i #FortunaZaGole, które zapisały się w świadomości kibiców Fortuna 1 Ligi i były z powodzeniem realizowane w poprzednich sezonach.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Następny wyżej