WCZYTYWANIE

Wpisz aby wyszukać

Eksperci we Wrocławiu

FUTBOL CENTRUM PORADNIK TRENERA

Eksperci we Wrocławiu

W sobotę 11 stycznia w Arkadach Wrocławskich odbędzie się pierwszy Kongres Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim – wydarzenie, w którym udział wezmą najwięksi eksperci w dziedzinie szkolenia w Polsce.

Wykłady, dyskusje i zapewne wymiana doświadczeń – dotyczyć będą głównie komunikacji, kretywności. Dużo czasu w programie zajmują panele dyskusyjne, możemy więc liczyć na cenną wymianę doświadczeń – profosjonalistów nie zabraknie także po stronie słuchaczy. Będą to w wielu przypadkach czynni trenerzy.

Ta cenna inicjatywa to przedsięwzięcie, którego podjęli się założyciele Fundacji EkstraTrener, serwisu EkstraTrener.pl oraz twórcy podcastu „Jak Uczyć Futbolu” – Przemysław Mamczak i Paweł Szymański.

  • Kongres organizowany będzie co roku – mówi Przemysław Mamczak, jeden z pomysłowawców Kongresu. W pierwszej edycji w roli prelegentów wystąpią MAREK ŚLEDŹ – dyrektor i trener Rakowa Częstochowa, TADEUSZ HUCIŃSKI – utytułowany trener koszykówki, TOMASZ WILCZEWSKI (wykładowca PZK) i MATEUSZ LUDWICZAK (AP REISSA).
    Więcej informacji o Kongresie znajdziecie na: www.kwosp.pl

Nasz portal dolnoslaskapilka.pl także weźmie udziałw Kongresie.

(sz)

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Następny wyżej