WCZYTYWANIE

Wpisz aby wyszukać

Śląsk liderem

EX, I, II, PP W LIDZE

Śląsk Wrocław pokonał w Poznaniu Lecha 3:1, po bramkach Picha i dwóch Brozia. Wrocławianie awansowali na pierwsze miejsce w tabeli.

Mecz był pełęn dramaturgii. Świetny początek Śląska, potem zacięta walka do ostatniej minuty. A tych było sporo, ponieważ sędzia Szymon Marciniak przedłużył spotkanie o osiem minut.
Na dziesięć minut przed końcowym gwizdkiem Lech nie wykorzystał stuprocentowej sytuacji, a potem Mączyński dostał „czerwo” po drugiej żółtej kartce i Śląsk walczył w dziesiątkę.

Lech Poznań – Śląsk Wrocław 1:3 (1:3)