WCZYTYWANIE

Wpisz aby wyszukać

Complex Sport Care

FUTBOL CENTRUM ZDROWIE PIŁKARZA

Complex Sport Care

To miejsce  w internecie  gdzie piłkarz otrzyma narzędzia do tego aby poprawić swoje wyniki sportowe i samoświadomość. Zobaczcie  na Fb/Complex Sport Care.

– Idea która nam przyświeca polega głównie na wsparciu dla tradycyjnego szkolenia i trenowania zawodników w klubach sportowych oraz pomocy jak największej ilości młodych sportowców osiągnąć poziom dzięki któremu będą mogli żyć ze swojej pasji – mówią twórcy  CSC. –  Chcemy również rozwijać samoświadomość młodych jak i doświadczonych zawodników żeby mogli wykorzystać zdobywaną wiedzę aby podnieść jakość swojego życia. Naszym głównym celem jest stworzenie miejsca w którym zarówno młody sportowiec, stojący na drodze do wielkiej kariery jak i dorosły zawodnik który chce podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom będą mogli skorzystać z kompleksowej opieki. Dzięki takiemu rozwiązaniu taka osoba może spokojnie skupić się na pracy nad sobą w jednym miejscu, będąc w stałym kontakcie z ekspertami z każdej dziedziny która będzie jej potrzebna. W dzisiejszych czasach na najwyższym poziomie potrzebna jest pomoc nie tylko trenera piłkarskiego. Fizjoterapeuci, trenerzy od przygotowania motorycznego, trenerzy personalni, menadżerowie, dietetycy, trenerzy mentalni, psychologowie sportowi, prawnicy czy nawet agenci od ubezpieczeń – to wszystko są ludzie którzy funkcjonują w sporcie lub wokół sportu. W przyszłości chcemy stworzyć taki TEAM właśnie DLA WAS.
Oprócz wsparcia w rzeczywistym świecie, chcemy dać Wam też narzędzia do samodoskonalenia się poprzez media społecznościowe. Filmy z przykładowymi ćwiczeniami z różnej dziedziny, jednostki treningowe, porady dietetyczne czy fizjoterapeutyczne, rodzaje odnowy biologicznej dla każdego i wiele wiele innych. To wszystko pojawiać się będzie na naszym fanpage’u, instagramie czy kanale YouTubie. W przyszłości powstanie też strona internetowa na której postaramy się umieścić wszystkie archiwalne materiały aby były łatwiej dostępne niż na Facebooku. Stopniowo będziemy powiększać nasz TEAM i wprowadzać kolejne usługi. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Nie ograniczamy naszego kontentu tylko dla sportowców. Zapraszamy również trenerów, ludzi ze sportem związanych profesjonalnie i amatorsko, ludzi którzy chcą zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia, ale nie wiedzą jak. Zapraszamy Was wszystkich!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Następny wyżej