WCZYTYWANIE

Wpisz aby wyszukać

Nasi kadrowicze

FUTBOL CENTRUM OBOZY I SPRZĘT

Nasi kadrowicze

Zbliża się październik, a więc nadszedł czas powołań do reprezentacji narodowych. Wielu selekcjonerów w swoich listach uwzględniło zawodników broniących barw dolnośląskich zespołów.
Ze Śląska Wrocław aż pięciu zawodników znalazło się w młodzieżowych kadrach reprezentacji Polski. W kadrze u-21, znalazł się Łukasz Bejger, natomiast do reprezentacji u-20 trafili Jakub Iskra, Kacper Radkowski, Olivier Wypart oraz przebywający na wypożyczeniu w Odrze Opole Mateusz Maćkowiak. W Zagłębiu Lubin nieco mniej, bo trzech zawodników zostało desygnowanych do reprezentowania barw narodowych młodzieżowych kadr. Są to Kamil Kruk i Łukasz Poręba, którzy będą do dyspozycji trenera Macieja Stolarczyka, a do czwórki zawodników Śląska z kadry u-20 dołączy Kacper Bieszczad. Szerokie grono zawodników z Dolnego Śląska w kadrze u-20 uzupełni pomocnik Chrobrego Głogów Dominik Piła. Z usług bramkarza rezerw Miedzi Legnica Rudolfs Soloha z korzysta sztab szkoleniowy reprezentacji Łotwy u-21.

To tyle z powołań, które napłynęły do dolnośląskich klubów. Powołanym zawodnikom życzymy jak największej liczby rozegranych minut oraz okazałych wyników.

Adam Mokrzycki

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Następny wyżej